Nedelja
14. 07.

9.00

11.00

+ Ivan Lazar

za župljane

Ponedeljek
15. 07.

8.00
19.00

+ Joško in ++ Polenčič

+ Lilijana in Alfonz Kralj

Torek
16. 07.

8.00

19.00

za uspešno zdravljenje

++ Fabjan

Sreda
17. 07.

8.00

19.00

+ starši Pavlin

+Darko Zavrtanik (30.dan)

Četrtek
18. 07.

8.00

19.00

zdravje,mir,dober namen

+ Milica Čujec

Petek
19. 07.

8.00

+ Mila in ++ Sirk

Sobota
20. 07.

8.00

++ Gorenšček

Nedelja
21. 07.

  9.00

11.00

za žive in ++ župljane

+ Ana Munih

Nedelja
21. 07

9.00
11.00

za žive in ++ župljane

+ Ana Munih

Ponedeljek
22. 07.

8.00

19.00

zdravje,mir,.dober namen

++ Matičič

Torek
23. 07.

8.00

19.00

za blagoslov v družini

za zdravje

Sreda
24. 07..

8.00

19.00

v zahvalo in priprošnjo Svetemu Duhu

v zahvalo in v čast M.B.

Četrtek
25. 07.

8.00

19.00

+ Cvetko in ++ Simčič

+ starši Rudež

Petek
26. 07.

8.00

za žive in ++ Čebokli in Stibilj

Sobota
27. 07.

  8.00

19.00

+ Avgust Merljak

za žive in pokojne

Nedelja
28. 07.

  9.00

11.00

za zdravje duše in telesa

za župljane

 

 

 

Nedelja
30. 06.

10.00

za župnijo
za katehumene

Ponedeljek
01. 07.

8.00
19.00

+ starši Bjelajac

+ Olga Kristančič (30.dan)

Torek
02. 07.

 19.00

+ Bojan Kovačič

Sreda
03. 07.

19.00

po namenih darovalcev

Četrtek
04. 07.

19.00

po namenih darovalcev

Petek
05. 07.

17.30

19.00

adoracija, priložnost za spoved

+ Marija in Franc Leban

Sobota
06. 07.

19.00

zdravje, mir,dober namen

Nedelja
07. 07.

  9.00

11.00

za žive in ++ župljane

v zahvalo in priprošnjo Svetemu Duhu

Nedelja
07. 07

9.00
11.00

za žive in ++ župljane

v zahvalo in priprošnjo Svetemu Duhu

Ponedeljek
08. 07.

19.00

++ Škibin

Torek
09. 07.

19.00

po namenih darovalcev

Sreda
10. 07..

19.00

po namenih darovalcev

Četrtek
11. 07.

19.00

po namenih darovalcev

Petek
12. 07.

18.00

19.00

Češčenje, priložnost za spoved

po namenih darovalcev

Sobota
13. 07.

  8.00

19.00

zdravje, mir, dober namen

po namenih darovalcev

Nedelja
14. 07.

  9.00

11.00

+ Ivan Lazar

za župljane

 

 

 

 

 

Nedelja
16. 06.

10.00

za župnijo
za katehumene

Ponedeljek
17. 06.

19.00

za žive in + Rudež

Torek
18. 06.

  8.00

19.00

++ Gruden

+ Anton Vilk

Sreda
19. 06.

  8.00

19.00

v čast Svetemu Duhu

+ Alojzija in Edvard Kravos

Četrtek
20. 06.

  9.00

19.00

za župljane

+ Anton Modrijančič

Petek
21. 06.

  8.00
18.00

19.00

++ Črv

adoracija

++ Kenda in Pavlin

Sobota
22. 06.

  8.00

19.00

v čast Sv. Duhu za vero

+ Venceslav Perše

Nedelja
23. 06.

  9.00

11.00

za župnijo
+ Zvonimir Simčič

 

Nedelja
23. 06.

9.00
11.00

za župnijo
+ Zvonimir Simčič

Ponedeljek
24. 06.

8.00
19.00

+ Jožef Školaris

+ Ivo Mervič

Torek
25. 06.

  8.00

19.00

po namenih darovalcev

+Magda Peric in njene + sorodnike

Sreda
20. 06.

  8.00

19.00

po namenih darovalcev

v  zahvalo

Četrtek
27. 06.

  9.00
19.00

za mir

v čast Svetemu Duhu

Petek
28. 06.

  8.00
18.00

19.00

v čast Svetemu Duhu

adoracija

+ Albin Testen

Sobota
29. 06.

  8.00

19.00

po namenih darovalcev

v zahvalo in v priprošnjo

Nedelja
30. 06.

  9.00

11.00

za župnijo
za katehumene

Nedelja
02. 06.

9.00

11.00

za župnijo

+ Peter Benkič

Ponedeljek
03. 06.

19.00

+ Ivanka Valentinčič

Torek
04. 06.

19.00

+ Rafael in Antonija Kragelj

Sreda
05. 06.

 

ni maše

Četrtek
06. 06.

19.00

+ Gostimir in Nada Mozetič

Petek
07. 06.

17.30

19.00

adoracija in spoved

+ Olga in Avguštin

Sobota
08. 06.

  8.00

19.00

zdravje,mir,dober namen

+ Angela in Adolf Peršič

Nedelja
09. 06.

  9.00

11.00

za župnijo

v čast Sv. Duhu za razsvetljenje

 

Nedelja
09. 06.

9.00

11.00

za župnijo

v čast sv. Duhu za razsvetljenje

Ponedeljek
10. 06.

  8.00
19.00

po namenih darovalcev

+Zoran in + starši Kukanja

Torek
11. 06.

  8.00

19.00

+ Franc Borjančič

+ Katarin in Ivan Šuligoj

Sreda
12. 06.

  8.00

19.00

zdravje,mir,dober namen

po namenih darovalcev

Četrtek
13. 06.

  9.00

19.00

+ starši Koštrin

za žive in + Petrijeve

Petek
14. 06.

  8.00

19.00

po namenih darovalcev

v čast Svetemu Duhu

Sobota
15. 06.

  8.00

19.00

po namenih darovalcev

+ Alojz in Ana Bitežnik

Nedelja
16. 06.

10.00

za župnijo

za katehumene