Nedelja
18. 11
.
9.00
11.00

za žuupnijo
+ Srečko Simčič

Ponedeljek
19. 11.
8.00
19.00
po namenih darovalcev
+ Anton Povzin in + Anton
Torek
20. 11.

8.00
19.00

po namenih darovalcev
+ Nikolaj Venier - 30. dan
Sreda
21.11.
8.00
19.00
+ Anica in starši Dolenc
+ Niko Venier

Četrtek
22. 11.

9.00
19.00
+ Olga in Avguštin
+ Silvester Možina
Petek
23. 11.
8.00
18.00
19.00
v zahvalo in priprošnjo
češčenje Najsvetjšega
++ Klarič
Sobota
24. 11.
8.00
19.00
po namenih darovalcev
++ sorodnike
Nedelja
25. 11.
9.00
11.00
17.00
za župnijo
+ Uroš in Albin Korenč
sklep celodnevnega češčenja

 

 

 

 

 

 

 

Nedelja
10. 12.
9.00
11.00

+ Viktorija Ušaj
za župnijo
+ Jože Škodnik
Ponedeljek
11. 12.
9.00
18.00
+ Marija Petrovčič
v zahvalo
Torek
12. 12.

9.00
18.00

po namenih darovalcev
+ Eugen Gorjan - 30. dan
Sreda
13. 12.
9.00
18.00
po namenih darovalcev
+ Stanko in Etelka Pavšič

Četrtek
14. 12.

9.00
18.00
+ Franc in Gizela Vetrih
+ Marinka Komel
Petek
15. 12.
9.00
18.00

po namenih darovalcev
v čast Jezusovi krvi
+ Milica Čujec
Sobota
16. 12.
9.00
18.00
v čast sv. Duhu
++ starši Čermelj
Nedelja
17. 12.
9.00
11.00

za župnijo
+ Marija in pokojne Klančič

 

 

 

 

Nedelja
09. 07.
09.00
11.00
++ Gruden
za župnijo
Ponedeljek
10. 07.
8.00
19.00
+ Jožef Faganel
+ Stana in Jože Ipavec
Torek
11. 07.
8.00
19.00
 zahvalo za življenje
 ćast Svetemu Duhu
Sreda
12. 07.
19.00 + Frenc in Marija Leban

Četrtek
13. 07.

19.00 + Alma Cej
Petek
14. 07..
8.00
18.00
19.00
po namenu darovalcev
češčenje in priložnost za spoved
+ Franc Borjančič - 30 dan
Sobota
15. 07..
8.00
19.00
v čast svetemu Duhu
po nemenu darovalcev
Nedelja
16 07.
9.00
11.00
za župnijo
+ Rudolf in Marija  Petrevčič
Ponedeljek
17. 07.
8.00
19.00
v zahvalo Materi Božji
++ Kavčič in Fučka
Torek
18. 07.
8.00
19.00
+po namenih darovalcev
+ Vida in Anton Jamšček
Sreda
19. 07.
8.00
19.00
za zdravje
po namenih darovlcev
Četrtek
20. 07.
8.00
19.00
za zdravje
po namenu
Petek
21. 07.
8.00
1800
19.00
po namenu darovalcev,
češčenje in prilika za spoved
zahvalo
Sobota
22. 07..
8.00
19.00
po namenu darovalcev
za žive in pokojne Rudež
Nedelja
23 07.
9.00
11.00
+ Marija Borjančič
za župnijo